بارگذاری...
Empty cart

محصولی وجود ندارد

سوالات متداول

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات و تعرفه پنل های اشتراک

فروش محصولات گرافیکی که شامل انواع تصاویر استوک ، طرح های لایه باز PSD  و وکتور می باشد.

شما اگر قصد تهیه محصول تکی را داشته باشید ثبت نام الزامی نیست اما به این نکته توجه کنید که برای دانلود محصول خریداری شده در آینده داشتن حساب کاربری در سایت الزامیست که بعدا مجدد بتوانید دانلود را انجام دهید. 

در مورد پلن های اشتراک بله ، شما برای استفاده از اشتراک های سایت بایستی در سایت حساب کاربری داشته باشید که بتوانید از محصولات استفاده کنید.

خدمات به دو صورت تکی و اشتراکی ارائه می شود. خدمات فروش محصولات تکی به این گونه هست که کاربر فقط یک محصول را تهیه و دانلود می کند. فروش محصولات بصورت اشتراکی یعنی اینکه کاربر پس از تهیه اشتراک به تمامی محصولات سایت دسترسی دانلود دارد و با توجه به اشتراک تهیه شده در روز میتواند به عنوان مثال 15 محصول را تهیه کند.

پس از خرید محصول بصورت تکی لینک دانلود آن محصول پس از خرید بلافاصله در اختیار کاربر قرار میگیرد.

پس از تهیه اشتراک های ماهیانه کاربر در هر صفحه از محصول که مراجعه کند یک لینک دانلود مستقیم قرارداده شده که امکان دانلود وجود دارد.

پیشنهاد ما این هست که از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید و یا اگر با مرورگر کروم کار میکنید حتما نرم افزار اینترنت دانلود منیجر را نصب کنید و دانلود پیش فرض مرورگر کروم را بر روی این نرم افزار قرار دهید. یکی از مشکلانی که ممگن هست برای کاربرانی که با مرورگر کروم استفاده میکنند این هست که دانلود ناتمام میشود و به همین خاطر ما پیشنهاد میکنیم که در صورت استفاده IDM را نصب کنید.

لینک های دانلود محصولات از نظر امنیتی کد گذاری شده هستند و به همین خاطر شما وقتی بر روی لینک دانلود کلیک میکنید در اینترنت دانلود منیجر حجم آن مشخص نیست اما لینک دانلود مشکلی ندارد و شما پس از آن میتوانید دانلود خود را استارت کنید(گاهی اوقات به دلیل ترافیک سرور ممکن هست چند ثانیه طول بکشد تا به سرور متصل شود به همین خاطر چند ثانیه منتظر بمانید که لینک دانلود شروع به دانلود کند) لازم به توضیح هست حجم محصولات در مشخصات هر محصول درج شده هست که میتوانید آن را چک کنید.

در صفحه محصولات شما علاوه بر دانلود محصولات میتوانید مانده اعتبار خود را نیز مشاهده کنید. و یا اینکه از صفحه پنل کاربری خود میتوانید عضویت های ویژه خود را چک کنید.

شما به راحتی میتوانید با پشتیبان آنلاین سایت در چت پشتبانی صحبت کنید و یا با شماره درج شده در صفحه تماس با ما  در ارتباط باشید (با توجه به ترافیک تماس ها ممکن هست در برخی ساعت ها پاسخگو نباشیم به همین دلیل می توانید مشکلات خود را علاوه بر چت پشتیبانی آنلاین در واتس آپ مجموعه ارسال نمایید. لطفا با شماره 09386436819 در ارتباط باشید.)